Zbyněk | 21| Student | Velký Beranov | Soutěžící Love Island 2022 (+ VIDEO)

Sponzorované odkazy

Zbyněk působí jako kluk od vedle. Tedy v případě, že má kluk od vedle dokonalé břišní svaly, zářivý úsměv a tvář tesanou anděly. V tichém a klidném studentovi nebude mužská posádka hledat příliš velkou konkurenci. To jim ale dlouho nevydrží. Ženy ve Zbyňkově pozornosti roztávají jako zmrzlina na slunci a zdá se, že jich ve svém kornoutu bude mít vždycky víc než dost.

U Zbyňka nehledejte přerostlé sebevědomí ani obří ego. I přes velkou atraktivitu je to jen obyčejný kluk, který by své vyvolené rád poslal pár letmých pohledů či dokonce milostné psaníčko. Ve skupině možná nebude ten největší vtipálek či vůdčí osobnost, díky otevřenosti a skromnosti se ale právě on může stát vaším favoritem.

Foto: TV Nova, TV Markiza
Sponzorované odkazy:

Zbyněk má za sebou dva vážné vztahy. Zářezy na opasku a jednodenní úlety ale rozhodně nevyhledává. Pod mužnou hrudí bije srdce romantika, který se pro svou vyvolenou klidně vzdá i nejlepšího místa u bazénu.

Sponzorované odkazy:

VIDEO MEDAILONEK soutěžícího najdete před začátkem LI 2022 na oficiálních stránkách TV Nova zde.

Navštivte naší diskuzní skupinku na facebooku zde, kde rozebíráme aktuální Love Island 2 křížem krážem. Využít můžete nově také náš Instagram účet zde.

Foto: TV Nova, TV Markíza

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..