Tina | modelka a realitní agentka | 23 let | Praha | Soutěžící Love Island 2022 (+ VIDEO)

Sponzorované odkazy

Sníte o dokonalé dívce? Tak se rychle probuďte a seznamte se s Tinou! Tato kráska přinese na ostrov lásky pozitivní náladu a svým úsměvem rozzáří i dny pod mrakem. Naivní dívenku v Tině ale nehledejte. Sama je sebevědomá žena, která ví, co chce a nebojí se za tím jít. A když se takové přitažlivé “něco“ náhodou ocitne ve vile? Tina po něm skočí dřív než řeknete Hideaway!

Tina má v kabelce klíče k mužským srdcím i do mnoha bytů. Kromě práce modelky se živí jako úspěšná realitní makléřka. I v mladém věku se o sebe zkrátka umí postarat a zdá se, že se se neztratí nejen ve světě práce. Je však připravená odemknout svou duši nedočkavým zájemcům?

Foto: TV Nova, TV Markíza
Sponzorované odkazy:

Tina má za sebou jeden vážnější vztah a do světa randění vstoupila teprve nedávno. Připlout na Love Island se proto zdá jako ideální příležitost! Vždyť co může být více vzrušující, než hledat pana božského na exotickém ostrově? Pro Tinu bude vše nové a do romancí může skočit po hlavě!

Sponzorované odkazy:

VIDEO MEDAILONEK soutěžící najdete před začátkem LI 2022 na oficiálních stránkách TV Nova zde.

Navštivte naší diskuzní skupinku na facebooku zde, kde rozebíráme aktuální Love Island 2 křížem krážem. Využít můžete nově také náš Instagram účet zde.

Foto: TV Nova, TV Markíza

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..