Štefan | 29 | IT Specialista | Košice/Praha | Soutěžící Love Island 2022 (+ VIDEO)

Sponzorované odkazy

Štefan působí jako italský hřebec, jeho rodokmen se však začal psát ve východoslovenských Košicích. Víte, co se říká – můžete dostat Východňára ze Slovenska, východ ale ze Slováka nedostanete. Štefan se svým výrazným přízvukem rád probere jakékoliv téma, na vše má názor a existuje jen málo míst, na která jeho mužná noha nevkročila.

Pokud vám Štefan začne vyprávět vtipnou historku, na její pointu raději nečekejte. Dost pravděpodobně se jí totiž začne smát už před koncem. IT Specialista žijící v Praze zkrátka miluje zábavu a bude to právě on, kdo vám přes vlny obrazovky bude přinášet moře zábavy a show!

Foto: TV Nova, TV Markiza
Sponzorované odkazy:

Tmavovlasý světoběžník je nejstarším obyvatelem první desítky. Není proto divu, že má v oblastech lásky také nejvíce zkušeností. V několika vážnějších vztazích mu nevadilo odstřihnout se od  okolí a věnovat veškerý čas své partnerce. Pokud ve vile najde svou vyvolenou, nebude se bát udělat to znovu. Žena je podle něj v první řadě princezna, které se má snést modré z nebe i z přilehlého oceánu.

Sponzorované odkazy:

VIDEO MEDAILONEK soutěžícího najdete před začátkem LI 2022 na oficiálních stránkách TV Nova zde.

Navštivte naší diskuzní skupinku na facebooku zde, kde rozebíráme aktuální Love Island 2 křížem krážem. Využít můžete nově také náš Instagram účet zde.

Foto: TV Nova, TV Markíza

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..