Sára | 19 let | studentka | Čtyřkoly | Soutěžící Love Island 2022 (+ VIDEO)

Sponzorované odkazy

Slyšíte volání sirén? V hlubinách černých očí a v síti havraních vlasů se už ztratil nejeden dobyvatel. Ulovit Sáru zkrátka není vůbec snadné. Uhrančivá kráska má naprosto jasnou představu o tom, jak by měl muž jejích snů vypadat, chovat se a možná i míchat vajíčka. Zvládne někdo naplnit Sářin náročný ideál?

Sára je nejmladší účastnicí původní desítky, která miluje večírky, zábavu a všechno vzrušující. I když je její životní tempo ďábelské, v Sáře se ve skutečnosti skrývá nevinný anděl, který se teprve chystá roztáhnout křídla ve velkém městě. Zvládne přelet nad hnízdečkem lásky, nebo její ideály padnou k zemi?

Sponzorované odkazy:

Sára má za sebou jednu vážnou známost, která ovšem nedopadla podle původních představ. Z rozchodu se už oklepala a nyní je připravená skočit do víru flirtu a randění. Dočká se svého vysněného ideálu, nebo doplatí na své mládí a nezkušenost? Vše nám odhalí následující dny!

Sponzorované odkazy:

VIDEO MEDAILONEK soutěžícího najdete před začátkem LI 2022 na oficiálních stránkách TV Nova zde.

Navštivte naší diskuzní skupinku na facebooku zde, kde rozebíráme aktuální Love Island 2 křížem krážem. Využít můžete nově také náš Instagram účet zde.

Foto: TV Nova, TV Markíza

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..