Naty | 23 | Interiérová designérka | Bratislava Soutěžící Love Island 2022 (+ VIDEO)

Sponzorované odkazy

Krásná Naty vypadá jako žena, která vaše srdce roztrhá na cucky. Opak je však pravdou. Pod krásnou slupkou se skrývá milé a usměvavé stvoření, které všechny kolem spojuje dohromady. Naty nesnáší intriky a skupinkování. V srdci má dost místa i pro ostatní srdíčka a pokud někdo bude chtít udržet ve vile pohodu, bude to právě ona.

Výkon diktuje naší době. A pakliže její milenec pohoří v posteli, může si rovnou balit pyžamo i kartáček. Pro Naty je sex velmi důležitý, její budoucí partner by ji proto měl už od začátku přitahovat jako magnet. Jak sama říká, vzájemná energie je pro ni zásadní. Pokud v interakci bude postrádat jiskru, plamen vášně z ní jen tak nevykřeše. 

Sponzorované odkazy:

I když je Naty náruživá žena, její hodnoty zůstávají pevné jako útesy Gran Canaria. Sama přiznává, že je tatínkova holčička a rodina je pro ni na prvním místě. Spíše než frajírka bude proto hledat hodného muže, který pod pěknou skořápkou odhalí její krásné nitro.

Sponzorované odkazy:

VIDEO MEDAILONEK soutěžící najdete před začátkem LI 2022 na oficiálních stránkách TV Nova zde.

Navštivte naší diskuzní skupinku na facebooku zde, kde rozebíráme aktuální Love Island 2 křížem krážem. Využít můžete nově také náš Instagram účet zde.

Foto: TV Nova, TV Markíza

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..