Jacob | 26 | Barber | Bratislava | Soutěžící Love Island 2022 (+ VIDEO)

Sponzorované odkazy

Alfa samec je alfou a omegou každé skupiny. Ten náš má podobu Jacoba z Bratislavy, který si svým hrubým hlasem dokáže podmanit celou smečku. Jako hráč amerického fotbalu nehodlá dělat kličky a pro skórování půjde rovnou k věci.

Jacob si v životě prošel několika lekcemi, které jej naučily, že se vše může řešit s klidem a chladnou hlavou. Nečekejte od něj výbuchy vzteku ani žárlivé scény. Ať už se vynoří jakýkoliv problém, pokusí se jej vyřešit konverzací a přirozenou autoritou. Zcela upřímně, kdo by Jákoba nechtěl poslouchat na slovo?

Foto: TV Nova, TV Markiza
Sponzorované odkazy:

Jacob si k sobě bude hledat hlavně submisivnější slečnu, o kterou bude moct pečovat. Sám nesnáší zbytečné scény a drama queen se rozhodně nestane vládkyní jeho srdce. Pokud se v něm některá usídlí, bude to především dívka, která skvěle vypadá. Vzhledem k půvabům, jež míří do vily, to ale s výběrem nebude mít vůbec lehké!

Sponzorované odkazy:

VIDEO MEDAILONEK soutěžícího najdete před začátkem LI 2022 na oficiálních stránkách TV Nova zde.

Navštivte naší diskuzní skupinku na facebooku zde, kde rozebíráme aktuální Love Island 2 křížem krážem. Využít můžete nově také náš Instagram účet zde.

Foto: TV Nova, TV Markíza

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..