Hanka | 21 let | modelka | Ostrava | Soutěžící Love Island 2022 (+ VIDEO)

Sponzorované odkazy

Křehká princezna? To ani náhodou! Hana to umí rozpálit lépe než vysoké pece její rodné Ostravy. Kraj rázovitý zkrátka nezapře v přízvuku ani ve své nátuře. Kamkoliv vstoupí, je jí všude plno – a to samé bude platit i pro rozlehlou vilu. Přiláká Hanka pana odvážného, který si troufne na její temperament?

Hanka je úspěšná modelka, která se na Instagramu může pochlubit téměř 32 tisíci followery. Pokud se neztratíte v jejích hlubokých očích, pak se o to postará její feed nabitý krásnými róbami a cestováním. Uhrančivá Ostravačka se účastnila také Miss Czech Republic 2022. Čas od času se ale nebojí sundat podpatky a věnovat se její milované gymnastice či tanci.

Sponzorované odkazy:
Foto: TV Nova, TV Markíza

Vztahy, vztahy a zase vztahy. Ty se Haninou myslí toulají stejně jako delfíni u břehů Gran Canaria. Na ostrově lásky by ráda našla vztah, který ji neutopí v nudě a stereotypu. Hanka si ráda vychutná jízdu v rozbouřených vodách a partner, který vše zvládne ukormidlovat, pro ni bude ten pravý.

Sponzorované odkazy:

VIDEO MEDAILONEK soutěžící najdete před začátkem LI 2022 na oficiálních stránkách TV Nova zde.

Navštivte naší diskuzní skupinku na facebooku zde, kde rozebíráme aktuální Love Island 2 křížem krážem. Využít můžete nově také náš Instagram účet zde.

Foto: TV Nova, TV Markíza

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..