Denisa | Studentka | 20 | Vizovice | Soutěžící Love Island 2022 (+ VIDEO)

Sponzorované odkazy

Denisa Love Islandu nasadí tu pravou korunku. A to nejen díky jejímu studiu stomatologie. Přestože byste na její kráse nenašli jediný kaz, manýry u ní nehledejte. Denisa zůstává milou dívkou od vedle, která svýma dlouhýma nohama zůstává pevně na zemi. Nejen mužská část vily u ní najde klidný přístav bez zbytečných dramat.

Vtípky o hloupých blondýnách hoďte rovnou do koše! Denisa se vydala do náročných vod stomatologie, aby si v budoucnu dokázala zajistit pohodlný a samostatný život. Jako spořádaná dívka z moravských Vizovic se jen nerada na někoho povyšuje, věci bere tak, jak jsou a v lásce bude hledat spíše pohodu než přemrštěná romantická gesta.

Foto: TV Nova, TV Markíza
Sponzorované odkazy:

Denisa nemá v srdečních záležitostech mnoho zkušeností. Love Island pro ni bude ideální příležitostí pro to, dopřát svému srdci trošku emočního kardia. A také se poohlédnout, co nabízí svět za hranicemi rodné vísky! Nade vše si ale váží své rodiny a muž, který se o ni bude ucházet, by měl vyznávat podobné hodnoty. 

Sponzorované odkazy:

VIDEO MEDAILONEK soutěžící najdete před začátkem LI 2022 na oficiálních stránkách TV Nova zde.

Navštivte naší diskuzní skupinku na facebooku zde, kde rozebíráme aktuální Love Island 2 křížem krážem. Využít můžete nově také náš Instagram účet zde.

Foto: TV Nova, TV Markíza

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..