David | 21 | Zdravotní bratr | Vyškov | Soutěžící Love Island 2022 (+ VIDEO)

Sponzorované odkazy

Řekneme vám tajemství, o kterém nemá Dave ani ponětí – je neuvěřitelně atraktivní! I když je sám obyčejným klukem od Vyškova, jeho charisma motá ženám hlavu víc než strmý útes pod vířivkou. Do očí průzračnějších než vilový bazének by se jistě ráda ponořila nejedna ostrovanka. Otázkou však je, která to bude?

Dave je typ kluka, který se nebere příliš vážně a ani společné legrácky pro něj nebudou španělskou vesnicí. Je jasné, že ve skupině ostrovanů bude tím pravým bro, který se jako fotbalový brankář chytne každé příležitosti udělat ve vile srandu. Jak si ale povede v utkání na poli lásky?

Foto: TV Nova, TV Markiza
Sponzorované odkazy:

Mladý vtipálek ženy pobaví nejen svým jihomoravským akcentem. Tož, snad si žádná koc nebude lámat palicu z kama ten synek je! Dave svou milou povahou i krásným úsměvem jistě zaujme nejednu dívku, v otázkách lásky ale bude hrát velkou roli i jeho nezkušenost a naivita. Chladné královně, která neopětuje jeho city, by mohl pěkně sednout na led.

Sponzorované odkazy:

VIDEO MEDAILONEK soutěžícího najdete před začátkem LI 2022 na oficiálních stránkách TV Nova zde.

Navštivte naší diskuzní skupinku na facebooku zde, kde rozebíráme aktuální Love Island 2 křížem krážem. Využít můžete nově také náš Instagram účet zde.

Foto: TV Nova, TV Markíza

Sponzorované odkazy:
Sponzorované odkazy:

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..